2013/20142014/20152015/20162016/20172017/20182018/2019

Průběžné výsledky soutěžního ročníku 2019/2020

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Za soutěžící je vyhodnocováno jak celkové pořadí, tak pořadí po jednotlivých pásmech. Lovci jsou vyhodnocování za obě pásma dohromady.

Do soutěže bylo dosud přijato 79 platných soutěžních hlášení od 13 soutěžících.

Celkové pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec 880
Radek Lichnov965
Mates Brno1262
Petr Lipník942
Radek Hrabůvka740
Pavel Praha828
Hraboš Barrandov Praha428
Martin Kbely520
Pavel Rokycany416
David Brno414
Roman Frantovky311
Topol Brno49
Eva Rokycany28

Pořadí soutěžících v pásmu CB

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec 354
Mates Brno327
Radek Lichnov323
Roman Frantovky13

Pořadí soutěžících v pásmu PMR

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Petr Lipník942
Radek Lichnov642
Radek Hrabůvka740
Mates Brno935
Pavel Praha828
Hraboš Barrandov Praha428
Tom Terasa Třinec 526
Martin Kbely520
Pavel Rokycany416
David Brno414
Topol Brno49
Eva Rokycany28
Roman Frantovky28

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Kevina Praha17
Lukáš Nebory17
Tom Praha16
Radek Hrabůvka12
Tom Terasa Třinec10
Fugas Brno9
Dj Brno8
Petr Sokolnice8
Petr Petřvald8
David Brno8
Honza Třebušín7
Martin Praha7
Jitřenka Brno7
Víťa Krnov6
Spiderman Praha6
Bedřich Palkovice6
Topaz Těšín6
Apache Znojmo6
Radek Chodov6
Ludva Most6
Libor Rožnov5
Láďa Šestajovice5
Petr Vratimov Zadky4
Johan Hradec4
Radek Praha4
Vojta Praha4
Pepa Klobouky4
Pavel Duha4
Petr Sukoslav4
Michal Jablonec3
Lojza Dolina3
Vilém 423
Urby Rokycany3
Marek Slavičín3
Radek Lichnov3
Kačer Praha3
Milan Šumbark3
Jakub Lesná3
Láďa Slávie Havířov3
Mates Brno3
Venca Borovany3
Petr Lipník3
Radar Hrabůvka3
Tomáš Stodůlky3
Honza Zlín3
Milan Petřvald3
Eva Rokycany2
Vlastík Lutyně2
Jarda Rožnov2
Marek Frýdek2
Jindra Karviná2
Jerry Nové Město2
Michal Ostrov2
Vilém422
Sysop Blansko2
Jack Frýdek2
Candát Praha2
Jarda Prostějov2
Topol Brno2
Shrek Hlubočany2
Jarda Kohoutovice2
Roman Snp2
Expedice 3K2
Kamil Orlová2
Ruda Chropyně2
Petr Strašnice2
Wořech Praha2
Rosťa Šitbořice2
Vlastík Dolní Lutyně2
Jirka Hradiště2
Karel Suchomasty2
Robert Hudlice2
René Chropyně2
Láďa Litvínov2
Lojza Dolina Zbýšov2
Béďa Orlová2
Senior 431
Urby Rokycany Rokycany1
Milan Senica1
Erikson Partizánské1
Franta Velešov1
Mirek Komín1
Michal Beroun Beroun 301
Michal Beroun1
Miro Lehota1
Zdeněk Syrákov1
Roman Teplička1
Ivo Paskov1
Venda Brdy1
Franta Kostelíček1
Bobek Veselí1
Hraboš Barrandov Praha1
Orion Poruba1
Matuš Žukov1
Jarda Sušice1
George Opatovice1
Ríša Vranov1
Marek Dolný Kubín1
Honza Lysůvky1
Pavel Rokycany1
Panda Plzeň1
Topas Olomouc1
Lukáš Bartovice1
Venca Hájov1
Koblížek Chomutov1
David Hlubočany1
Ruda Lomná1
Honza Žukov1
Ivan Šurany1
Michal Vsetín1
Školník Bedihošť1
Martin Rokycany1
Dežo Frenštát1
Miloš Kralupy1
Čágo Bágo1
Marťan Kladno Libušín1
Jožo Jogi Olešná1
Karel Víchová1
Stano Dolné Trhovište1
Mirek Suchá1
Veverka Šumperk1
Jirka 0151
Jirka Kostelec Nad Orlicí1
Šakal Ostravice1
Petr 02 Dvorce1
Ruda Kunratice1
Toma Praha1
Expedice Spektrum1
František Uherský Brod1
Luboš Praha1
George Petřvald1
Mirek Řepy1
Milan Čágo Bágo Ostrava1
Vašek Moravská Brána Valšovice1
Petr02 Dvorce1
Luďa Soběšice1
Tomáš Záboří1
Honza Koh1
Jarek Místek1
Jarda Rýmařov1
Satan Vnorovy1
Tomáš Pleše1
Patrik Vodárna Ostrava1
Expedice Echo1
Čágo Bágo Heřmanice1
Mirek Kařez Kařez 61
Marťan Kladno1
Dalimil Olomouc1
Adam Praha1
Zdeněk Chabry Praha1
Ivan Vinohrady1
Topas Těšín1
Frankie Zaječí1
Martin Orlová1
Jarda Pekárna Havířov1
Jenda Bělá1
Standa Stakory1
Alfons Místek1
Wojtek Bielsko1
Honza Šumnbark1
Petr Jinonice1
Adam Rychnov1
Jarda Sušice Sušice1
Ajven Brno1
Zdenda Žďár1
Honza Černčice1
Honza Karviná1
Karel Uherčice1
Franta Šumperk1
Jožo Yogi Olešná1
Lima Delta Zohor1
Mirek Přerov1
Ok0Brq Brno1
Zdeněk Chabry1
Hektor81
Franta Hokej Baška1
Roman Frantovky1
Hanys Orlová1
Ondra Plzeň Plzeň1
1
Filip Ostrava1
Robert Křelina1
Sego Košeca1
Pavel Karviná1
Skipper Kitsee1
Marcin Dąbrowa Górnicza1
Jarek Vinohrady Brno1
Perkonty Karolínka1
Karina Hrušovany1
Roman Železný Brod1
Lukáš Ústí1
Sasan Horní Strakory1