2013/20142014/20152015/20162016/20172017/20182018/2019

Průběžné výsledky soutěžního ročníku 2019/2020

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Za soutěžící je vyhodnocováno jak celkové pořadí, tak pořadí po jednotlivých pásmech. Lovci jsou vyhodnocování za obě pásma dohromady.

Do soutěže bylo dosud přijato 102 platných soutěžních hlášení od 15 soutěžících.

Celkové pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Lichnov1493
Mates Brno1684
Tom Terasa Třinec 880
Petr Lipník1046
Radek Hrabůvka740
Martin Kbely640
Atlasák Domažlice534
Pavel Praha828
Hraboš Barrandov Praha428
Pavel Rokycany520
Jirka Děčín520
David Brno516
Roman Frantovky311
Topol Brno49
Eva Rokycany28

Pořadí soutěžících v pásmu CB

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Tom Terasa Třinec 354
Radek Lichnov535
Mates Brno433
Roman Frantovky13

Pořadí soutěžících v pásmu PMR

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Lichnov958
Mates Brno1251
Petr Lipník1046
Radek Hrabůvka740
Martin Kbely640
Atlasák Domažlice534
Pavel Praha828
Hraboš Barrandov Praha428
Tom Terasa Třinec 526
Pavel Rokycany520
Jirka Děčín520
David Brno516
Topol Brno49
Roman Frantovky28
Eva Rokycany28

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Kevina Praha24
Tom Praha22
Lukáš Nebory17
Láďa Šestajovice13
Venda Brdy12
Radek Hrabůvka12
Tom Terasa Třinec10
Petr Petřvald10
Fugas Brno9
Bedřich Palkovice9
David Brno8
Spiderman Praha8
Dj Brno8
Petr Sokolnice8
Ludva Most7
Jitřenka Brno7
Honza Třebušín7
Martin Praha7
Petr Sukoslav6
Víťa Krnov6
Radek Praha6
Apache Znojmo6
Topaz Těšín6
Radek Chodov6
Robert Hudlice5
Libor Rožnov5
Honza Zlín4
Petr Vratimov Zadky4
Urby Rokycany4
Johan Hradec4
Jack Frýdek4
Candát Praha4
Vojta Praha4
Pepa Klobouky4
Pavel Duha4
Petr Lipník4
Radar Hrabůvka3
Petr Strašnice3
Tomáš Stodůlky3
Zdeněk Chabry3
Franta Hokej Baška3
Karel Suchomasty3
Milan Petřvald3
René Chropyně3
Michal Jablonec3
Senior 433
Lojza Dolina3
Vilém 423
Marek Slavičín3
Radek Lichnov3
Vilém423
Kačer Praha3
Erixon Partizánske3
Milan Šumbark3
Jakub Lesná3
Láďa Slávie Havířov3
Mates Brno3
Roman Snp3
Venca Borovany3
Kamil Orlová2
Ruda Chropyně2
Jenda Bělá2
Rosťa Šitbořice2
Wořech Praha2
Jirka Hradiště2
Petr Jinonice2
Vlastík Dolní Lutyně2
Miazga Oslany2
Hanys Orlová2
Béďa Orlová2
Láďa Litvínov2
Lojza Dolina Zbýšov2
Marek Frýdek2
Eva Rokycany2
Vlastík Lutyně2
Jarda Rožnov2
Jindra Karviná2
Jindra Meclov2
Sasan2
Pavel Rokycany2
Martin Rokycany2
Sysop Blansko2
Jerry Nové Město2
Michal Ostrov2
Koblížek Chomutov Stálé Qth2
Jarda Prostějov2
Topol Brno2
Shrek Hlubočany2
Kostelník Domažlice2
Jarda Kohoutovice2
Expedice 3K2
Adam Praha1
Zdeněk Chabry Praha1
Josef Zábřeh1
Expedice Echo1
Martin Slovany1
Čágo Bágo Heřmanice1
Mira Kadaň1
Mirek Kařez Kařez 61
Marťan Kladno1
Dalimil Olomouc1
Standa Stakory1
Alfons Místek1
Karel Rokycany1
Spiderman1
Ivan Vinohrady1
Zděnek Pokratice1
Topas Těšín1
Frankie Zaječí1
Martin Orlová1
Jarda Pekárna Havířov1
Honza Karviná1
Karel Uherčice1
Zdeněk Holešov1
Wojtek Bielsko1
Štefan Domažlice1
Honza Šumnbark1
Jirka 1 Litvínov Stálé Qth1
Adam Rychnov1
Jarda Sušice Sušice1
Ajven Brno1
Zdenda Žďár1
Honza Černčice1
Hektor81
Zdeněk Béčko Bolehošť1
Franta Šumperk1
Tomáš Stodůlky Exp Fabián Liška1
Šedý Vlk Ostravice1
Jožo Yogi Olešná1
Lima Delta Zohor1
Mirek Přerov1
Ok0Brq Brno1
Robert Křelina1
Sego Košeca1
Maličkej Rakovník1
Láďa Litvínov Stálé Qth1
Roman Frantovky1
Ondra Plzeň Plzeň1
1
Filip Ostrava1
Roman Železný Brod1
Lukáš Ústí1
Sasan Horní Strakory1
David Stod1
Pavel Karviná1
Michal Kralupy1
Skipper Kitsee1
Marcin Dąbrowa Górnicza1
Jarek Vinohrady Brno1
Perkonty Karolínka1
Karina Hrušovany1
Franta Velešov1
Mirek Komín1
Pepa Libhošť1
Jarda Kladno1
Zahradník Ústí N1
Urby Rokycany Rokycany1
Milan Senica1
Erikson Partizánské1
Franta Kostelíček1
Bobek Veselí1
Jindra Žižkov1
Michal Beroun Beroun 301
Michal Beroun1
Miro Lehota1
Zdeněk Syrákov1
Roman Teplička1
Ivo Paskov1
Jarda Sušice1
George Opatovice1
Ríša Vranov1
Jirka Děčín1
Hraboš Barrandov Praha1
Venda Brdy Tok1
Orion Poruba1
Matuš Žukov1
David Hlubočany1
Ondra Prostějov1
Marek Dolný Kubín1
Oto Štěpánkovice1
Honza Lysůvky1
Honza Rozkoš1
Panda Plzeň1
Topas Olomouc1
Lukáš Bartovice1
Venca Hájov1
Koblížek Chomutov1
Dežo Frenštát1
Václav Polabiny1
Tomáš Kladno1
Alfons Místek Frýdek1
Ruda Lomná1
Honza Žukov1
Ivan Šurany1
Michal Vsetín1
Školník Bedihošť1
Jožo Jogi Olešná1
Jarda Vstiš1
Miloš Kralupy1
Čágo Bágo1
Marťan Kladno Libušín1
Jirka 0151
Jirka Kostelec Nad Orlicí1
Šakal Ostravice1
Tom Terasa1
Wořech1
Karel Víchová1
Stano Dolné Trhovište1
Mirek Suchá1
Veverka Šumperk1
Luboš Praha1
George Petřvald1
Michal1
Ivo Hvězda1
Petr 02 Dvorce1
Maťan Kladno1
Ruda Kunratice1
Toma Praha1
Expedice Spektrum1
František Uherský Brod1
Tomáš Záboří1
Sandokan Kladno1
Mirek Řepy1
Milan Čágo Bágo Ostrava1
Vašek Moravská Brána Valšovice1
Petr02 Dvorce1
Luďa Soběšice1
Tomáš Pleše1
Patrik Vodárna Ostrava1
Petr Rychvald1
Jirka Rohatce1
Honza Koh1
Štika Liberec1
Jarek Místek1
Jarda Rýmařov1
Satan Vnorovy1