Konečné výsledky soutěžního ročníku 2018/2019

Výsledky jsou zpracovávány automaticky podle pravidel ihned po odeslání deníku. Kontrola deníků a případné opravy překlepů se provádí v nepravidelných intervalech, bodový výsledek i pořadí se po takové opravě mohou měnit.

Za soutěžící je vyhodnocováno jak celkové pořadí, tak pořadí po jednotlivých pásmech. Lovci jsou vyhodnocování za obě pásma dohromady.

Do soutěže bylo celkem přijato 426 platných soutěžních hlášení od 24 soutěžících.

Celkové pořadí soutěžících

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Hrabůvka75461
Tom Terasa Třinec40341
Pavel Rokycany52268
Mates Brno50259
Karel Mariánky26205
Jarda Velké Poříčí30174
Pavel Praha31167
Wořech Praha23149
Hraboš Barrandov Praha22128
Martin Kbely676
Eva Rokycany953
Roman Frantovky1052
Petr Sukoslav841
Jakub Řevnice741
Žán Braník Praha438
Jarda Kladno630
David Brno429
Apache Znojmo928
Honza Karviná428
Karel Jesenice314
Honza Třebušín210
Jerry Nové Město26
Jano Istebné16
Rado Dúbravka14
Jenda Lubná14

Pořadí soutěžících v pásmu CB

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Mates Brno1394
Martin Kbely124
Tom Terasa Třinec221
Apache Znojmo618
Žán Braník Praha118
Pavel Rokycany314
Hraboš Barrandov Praha214
Petr Sukoslav28
Wořech Praha18
Karel Jesenice16

Pořadí soutěžících v pásmu PMR

Pořadí soutěžících podle počtu bodů přidělených za aktivace kopců.
Soutěžní volačkaPočet kopcůBody
Radek Hrabůvka75461
Tom Terasa Třinec38320
Pavel Rokycany49254
Karel Mariánky26205
Jarda Velké Poříčí30174
Pavel Praha31167
Mates Brno37165
Wořech Praha22141
Hraboš Barrandov Praha20114
Eva Rokycany953
Roman Frantovky1052
Martin Kbely552
Jakub Řevnice741
Petr Sukoslav633
Jarda Kladno630
David Brno429
Honza Karviná428
Žán Braník Praha320
Apache Znojmo310
Honza Třebušín210
Karel Jesenice28
Jerry Nové Město26
Jano Istebné16
Rado Dúbravka14
Jenda Lubná14

Pořadí lovců

Pořadí prostistanic lovců sestavované z nahlášených QSO z každého deníku.
VolačkaPočet spojení
Honza Třebušín74
Bedřich Palkovice72
Tom Terasa Třinec71
Vilém 4264
Tomáš Vlašim54
Petr Sukoslav53
Robert Hudlice44
Petr Lipník38
Pavel Rokycany36
Pavel Praha35
Viťa Krnov32
Lukáš Nebory32
Karel Mariánky31
Láďa Litvínov31
Radek Hrabůvka31
Johan Hradec30
Martin Kbely30
Hektor 830
Petr Vratimov Zadky29
Jarda Kladno29
Michal Polepy29
Wořech Praha28
Martin Praha27
Tom Praha26
Apache Znojmo25
Senior4325
Radek Chodov24
Milan Šumbark23
Radek Praha22
Topaz Těšín21
Ludva Most20
Honza Lysůvky19
Karel Rokycany18
Kevina Praha17
Miro Suchá17
Láďa Slávie Havířov17
Jarda Sušice17
Roman Frantovky17
Sasan Horní Stakory16
Pavel Duha16
Jindra Karviná16
Jerry Nové Město15
Adam Jihlava15
Marťan Kladno Rozdělov15
Roman Brod15
Ondra Místek14
Hraboš Barrandov Praha14
Roman 22 Smiřice14
Karel Suchomasty14
Karkulka Křižanovice13
Petr Petřvald13
Jakub Řevnice13
Žán Braník Praha12
Marcin Dąbrowa Górnicza12
Martin Poruba12
Pavel Karviná12
Kamil Orlová12
Vlastík Lutyně11
Saruman Brno11
Jirka Přím11
Tomáš Sruby10
Kapitán Pardubice10
Jakub Letná Praha10
Jarda Velké Poříčí10
Lukáš Blansko10
Josef Zábřeh9
Radim Těšín9
Urby Rokycany9
Martin Orlová9
Jirka Karlovina Pardubice9
Ivan Vinohrady9
Pepa Klobouky9
Michal Jílové9
Radar Hrabůvka8
Luďa Soběšice8
Zdeněk Chabry Praha8
Eva Rokycany8
Robert Křelina8
Miloš Rychnov8
Petr 02 Dvorce8
Zdeněk Béčko Bolehošť8
Andrej Vysoké Nad Jizerou8
Vojta Ostrava8
František Svinčany8
Veverka Šumperk7
Karel Víchová7
Láďa Šestajovice7
Apollo Mistek7
Hanys Orlová7
Michal Kralupy7
Petr Sokolnice7
Jack Frýdek7
Martin Rokycany7
George Opatovice7
Cb18Prahalocal6
Michal Jablonec6
František Nerudova Pardubice6
Hraboš Barrandov6
Orion Poruba6
Viktor Nový Jičín6
Pavel Říčany6
David Vraclav6
Honza Zlín6
Ilja Vary6
Pavel Slezská Frýdek6
Jano Pegas Sviadnov5
Karel Víchová Nad Jizerou5
Honza Oslavany5
Michal Studénka5
Ivo Hvězda5
Maličkej Rakovník5
Martin Slovany5
Vašek Klobouky5
Darek Kraków5
Jarda Rýmařov5
Martin Palkovice5
Jindra Meclov5
Standa Domažlice5
Zdeněk Chabry5
Michal Beroun5
Andrej Náchod4
Jirka Kostelec Nad Orlicí4
Libor Police4
Láďa Hošťálkovice4
Richard Praha4
Venca Hájov4
Venca Ostrava4
Vlasta Ostrov4
Mark 3 Hradec Králové4
Vlasta Kaznějov4
Jindra Žižkov4
Mates Chrudim4
Tomáš Kamenný Vrch4
Dj Brno4
Jožko Rieka4
Jarda Kohoutovice4
Adam Hlučín4
Cestovatel Brno4
Milan Tábor4
Méďa Béďa3
Tonda Honda Moravská Třebová3
Milan Háje3
Pavel Žabeň3
Honza Mariánky3
Jindřich Plzeň3
Daniel Hradec Králové3
Karel Jesenice3
Kokr Praha3
Čágo Bágo Heřmanice3
Jano Korňa3
Honza Žukov3
Jano Pegas3
Pepa Zlín3
Honza Karlín3
Fugas Brno3
Martin Slatiňany3
Rosťa Šitbořice3
Bravo13
Petr Jinonice3
Filip Mariánky3
Ríša Vranov3
Tomáš Frýdek3
Petr Frýdek3
Mike Ostrovačice3
Gama Kamýk Praha3
Tomáš Úpice3
Petr Žiželice3
Mirek Praha Vinohrady3
Jarda Litovel3
Hastrman Hartmanice3
Roman Teplička3
Saruman Čelistná3
Ondra Kyjov3
Standa Martinov3
Tonda Valy3
Zdeněk Pokratice3
Vix Polabiny3
Vilém Výškovice3
Luboš Košutka3
Karel Praha3
Pavel Krumlov3
Mates Brno3
Renda Příšovice3
Martin Májov3
Roman3
Michal Štvrtok3
Krkavec Příbram3
Max Zbraslavice3
Pepíno Kbely3
Jirka Vokovice3
Láďa Smiřice3
Zdenda Žďár2
Honza Vysoké Nad Jizerou2
David Brno2
Matys Klabava2
Florián Žatec2
Milan Nová Huť Petřvald2
Snikers Nemšová2
Janek Modřany2
Dargov Skalka2
Jirka 0152
Milan Senica2
Jiří Hlubočepy2
Nikolas Kadaň2
Dušan Bučovice2
Marťan Kladno2
Petríček Martin2
Matuš Žukov2
Honza Řepy2
Koblížek Chomutov2
Petr Jaroměř2
Roman Delta Třinec2
Pavča Rychnov2
Mirek Novodvorská2
Alexander Suchohrad2
Marek Kudowa Zdroj2
Expedice Alhambra2
Mirek Praha2
Hiriburu Palárikovo2
Sandokan Kladno2
Gery Karolinka2
Frankie Zaječí2
Petr Polička2
Jarda Sušice Sušice2
Pavel Moravský Krumlov2
Franta Hokej Baška2
Ryba Děčín2
Láďa 422
Mirek2
Kalimero Jičín2
Pepík Žihle2
Petr Jince2
Petr Lázně Bohdaneč2
Vasek Klobouky2
Olda Riviera2
Karina Hrušovany2
Mates Hradec Králové2
Bohouš Praha2
Roman Kvasín2
Petr Strašnice2
Vojta Sedlec2
Petr Teplice2
Miloš Kralupy2
Ruda Častolovice2
Pavel Karlovina Pardubice2
Gama Kamík2
Jear Rakovník2
Expedice Echo2
Dan Kaznějov2
Mirek Rozseč Nad Kunštátem2
Démon Dubnica Nad Váhom2
Ivo Hvězda Praha2
Pavel Kolín2
Jarda Hrádek2
Míra Tlučná2
Dan Lhota2
Míra Kadaň2
Vlastík Dolní Lutyně2
Libor Rožnov2
Bubák Smolenice2
Drákula Moskevská Havířov2
Vladimír Hlinsko2
Josef Jilemnice2
Petr Prosek2
Jirka Kostelec2
Milan Rodov2
František Uherský Brod2
Michal Bohumín2
Michal Strašnice2
Lukáš Zlín2
Kačer Praha2
Petr Pardubice2
Martin Nový Jičín2
Exp Meluzína2
Jenda Bělá2
Láďa Nová Paka2
Petr Vitíška2
Tom Západ2
Lojza Dolina Zbýšov2
Sedmák Vráble2
Petr Řepy2
Jirka Nová Ves2
Felix Francova Lhota2
Milan Petřvald2
Vincent Třebíč2
Dan Černý Most2
Michal Jablonec Nad Nisou2
Tomáš Drozdov2
Jarek Místek2
Ujo Klatovy2
Michal Ostrov2
Sosna1
Joka Uherský Brod1
Karel Nebužely Nebužely1
Luďa Soběsice1
Honza Chvaletice1
Milan Trnovec Nad Váhom1
Robert Brno Bystrc1
Petr02 Dvorce1
Eda Praha1
Dominik Přikryl1
Vita Heršpice1
Jožko Jogi Olešná1
Anton Děčany1
Praděd Jablonec1
Kardinál Zbiroh Zbiroh1
Jano Furča1
Luďa Nezvěstice Nezvěstice1
Lukáš Palkovice1
Petr Chvaletice Horní1
Marcin Cieszyn1
Míra Pardubice1
Míra Nový Knín1
Michal Brezová1
Petr Beránek1
Soptík Háje Praha1
Ciganka Jolanda Mníšek Pod Brdy1
Pavel Kostelec Nad Orlicí1
Tomi Nové Zámky1
Pepa Globus1
David Javorovec1
Poštulka Šumperk1
Petr Garáž Martinov1
Jerry Jirkov1
Pavol Somák1
Michal Třebušín1
Jindra Kolín1
Snorlax Budov1
Jarda Rožnov1
Milan Kladno Rozdělov1
Krzysztóf Katowice1
Eda Vsetín1
Alan Trnava1
Tonda Honda1
Petra Polepy1
Marti Praha1
Jirka Šumperk1
Drak Lelekovice1
Jarda 411
Ales Syřenov1
Tomáš Kamenný Vrch Brno1
Láďa Třebšín1
Johny Radčice1
Majlo Dubnica1
Expedice Ferda1
Martin Hostěnice1
Libor Blansko1
Ryba Velká Veleň1
Brambůrek Praha1
Jenda Lubná1
Bartek Zbytków1
Tonda Teplice1
Peter Terasa1
Jana Nebory1
Ibis Kokořov1
Hraboš Barandov1
Milan Nová Huť1
Koblížek Chomutov Chomutov1
Josef Kocián Trojanovice1
Lukáš Bohunice1
Sysop Blansko1
Apollo Praha1
Venca Doha1
Vašek Chýňava1
Petr Kundratice1
Boris Trnava1
Patrik Lhotice1
Pepa Dolní Kounice Cl1
Luboš Svitavy1
Standa Kostelník Domažlice1
Jano Nové Zámky1
Milan Šumbark Havířov1
Pavel Říčany Říčany1
Dušan Dolný Pial1
Patrik Chomutov1
Jirka Karlovina1
Marek Slavičín1
Jarda Třemošná1
Václav Brod1
Petr Prosek Praha1
Robert Ruda Slaska1
Pepa Libhošť1
Tomy Nové Zámky1
Kentaur Prievidza1
Gargamel Metylovice1
Miro Lučenec1
Tomáš Strání1
Kovi Teplice1
Bady1
Kačer Smiřice1
Expedice Krížiaci1
Mirek Lanovka Žalý Horní Stanice1
Fanda Cidlina Žeretice1
Zbyněk Opatovice1
David Děrné1
Letiště Líně1
Standa Rožnov1
Renda Písnice1
Jirka Hůry1
Čochtan Stěžery1
František Nerudova1
Milan Rohovládova Bělá1
Milosz Dąbrowa Górnicza1
Vláďa Tři Dvory1
Vávra Paseky1
Jindra Železnice1
Ajven Brno1
Expedice Radegast1
Petr Skvrňany1
Parabola Chabařovice1
Ivo Paskov1
Míra Plzeň1
Lojza Dolina1
Expedice Meluzína1
Honza Chotěboř1
Mirek Vrchlabí1
Mirek 01 Světlá Hora1
Láďa Frýdek1
Venca Kamýk Praha Praha1
Adrian Skoupý1
Zdeněk Syrákov1
Pavel Nehvizdy1
Martin Koupaliště Frýdek1
Radek Háje Praha1
Milan Dětmarovice1
Zef Lehota Pod Vtáčnikom1
František Morašice1
Honza Šumbark1
Dežo Tichá1
Michal 1 Pardubice1
Petr Žabeň1
Pepan Liběchov1
Majkl Vítkov1
Petr Jičín1
Ruda Kundratice1
Karel Trsice Cl1
Erikson Partizánské1
Jarek Brno1
Láďa Palkovice1
Karel Víchová V Jizerských Horách1
Expedice Spektrum1
Jindřich Libštát1
Jaromír Janovice1
Zdeněk Újezd1
Roman Modra1
Delta Rumburk1
Michal Nasavrky1
Karel Kratonohy1
Pařez Zlín1
Jura Vamberk1
Michal Roztoky1
Pepa Most1
Xp Echo1
Exp Tok1
Ondra Hodoňovice1
Martin Staré Město1
Grzegorz Zory1
Jano Cífer1
Radek Brno1
Josef Cihelna Pardubice1
Petr Kundratice Ok1Ppk1
Tomáš Petřvald1
Aleš Semčice1
Pavel Kožlany1
Karel Újezd1
Petr Kostelec1
Karel Uhercice Cb1
Křupka1
Fabien Mikulov1
Peťanek Český Těšín1
Venca Borovany1
Ježek Petřkovice1
Olda Riviera Místek1
Sprejer Hnízdo1
Franta Bransouze1
Kamil Praha1
Vigota Legota1
Wolf Ostrov1
Radek Radonice1
Tonda Tatiná Tatiná1
Jakub Úpice1
Zahradník Ústí1
Martin Hoštěnice1
Michal Uhersky Ostroh1
Pavel Vysoké Mýto1
Heavy Metal Prievidza1
David1
Expedice Morava1
David Stod1
Pavel Brno1
Jirka 1 Lovosice1
Jerry Nové Město Pod Smrkem1
Exp Mikeš1
Martin Vimperk1
Mailo Dubnica1
Franta Litomyšl1
Honza Petřvald1
Libor Jaroměř1
Sego Košeca1
Soptík Hřensko1
Expedice Tok1
Lukáš Praha1
Pavel Uherský Ostroh1
Kongo Chýně1
Skipper Kittsee1
Honza Nymburk1
Franta Valešov1
Expedice Adam1
Expedice Machnáč1
Bedřich Jablonec1
Mark3 Hradec1
Jindra Malešice1
Strejda Jihlava1
Jakub Otrokovice1
Láďa Litvínov Litvínov1
Karči Terasa1
Martin Mšecké Žehrovice1
Berdok Hradec Králové1
Filo Výškovice1
Urby Rokycany Rokycany1
Roman Velká Polom1
Jirka Litvínov1
Delta Stará Turá1
Petr Chvaletice1
Kaplan Sušice1
Gama11
Petr Pařez1
Valdes Olšany1
Rychard Praha1
Michal 2 Jílové U Prahy1
Peter Prosek1
František Litomyšl1
Exp Echo1
Tonda Poruba1
Martin Olomouc1
Venca Perná1
Jindřich Sedlčany1
Maters Chrudim1
Mirek Libuš1
Ota Pozořice1
Pavel Zbraslav Praha1
Mirek Horní Suchá1
Luboš Police1
Michal 2 Brno1
Dargov Skalka Nad Váhom1
Satan Vnorovy1
Jarmila Karmínka1
Vojta Praha1
David Prachatice1
Martin Žehrovice1
Expedice Horal1
Aleš Dubina Pardubice1
Vláďa Tři Dvory Cl1
Orol Nová Dubnica1
Helmut Vítkovice1
Čáryfuk Tamvald1
Dan Mnichovo Hradiště1
Vašek Jistebsko1
Majk Ústí1
Honza Loštice1
Jarry Nové Město1
Expedice Matej1
Honza Trebušín1
Karel Mariánka1
Sasan Horním Stakory1
Martin Zličín1
Jarda Loučná1
Pepa Valašské Klobouky1
Milan Havířov Podlesí1
Pet Strašnice1
Skipper Kitsee1
Radek Hudlice1
Jofi Hostie1
Kefír Klatovy1
Halíř Břeclav1
Milan Bolevec1
Vojta Újezd1
Vláďa Stalingrad Ostrava1
Petr Studánka1
Apollo Nejdek1
Denis Žlutý Pes Pardubice1
Vigo Lehota Pod Vtáčnikom1
Franta Slatiňany1
Mirek Pustkovec1
Matěj Brno1
Topas Olomouc1
Zdeněk Dolní Chabry1
Pavel Žižkov1
Felix Frantova Lhota1
Jirka015 Všejany1
Luděk Otaslavice1
Jarda Uhersky Ostroh1
Petr Brloh1
Jarda Hrádek U Nechanic1
Zdeněk Zetor Brno Líšeň1
Petříček Martin1
Oskar Most1
Lucka Praha1
Martin Alšák1
Kašna6 České Budějovice1
Expedice Jeleň1
Vlk Volary1
Marián Strečno1
Vašek Moravská Brána Valšovice1
Tomáš Plzeň1
Dan Žatec1
Zbyněk Bravantice1
Kamillo1
Pepa Písek Písek1
Tonda Zlechov1
Martin Slovany Plzeň1
Luboš Dolany1
Petr1
Radar Kasárna1
Žán Braník1
Martin Chrudim1
Ivan Podlesí Havířov1
Venca Kamýk1
Poštolka Šumperk1
Petr Václavovice1
Ďuri Hul1
Petr Břevnov1
Pavel Zbraslav1
Milan Přelouč1
Tony1
Tomáš Brno1
Zebra Rumburk1
Milan Podlesí Havířov1
Michal1
Béďa Orlová1
Tomáš Frídek Místek1
Lukáš Bartovice1
Expedice Fógl1
Panter Jíloviště1
Tom Miškovice1
Pavel Duha Poruba1
Jarda Vstiš Alias Grilovač Vstiš1
Venca Kamýk Praha1
Turbo Praha1
Martin Hostivice1
Karina Hrušovany U Brna1
Tomáš Nusle1
Demon Dubnica1
Bukr Jičín1
Jirka Moravecké Pavlovice1
Dalimil Olomouc1
Šedý Vlk Ostravice1
Krokodíl Veľké Lovce1
Honza Vrchlabí1
Strom Zelený Jiřetín Pod Jedlovou1
Martin Domažlice1
Stará Vrana Nitra1
Fantomas Krč Praha1
Václav Polabiny1
Zebra Senica1
Jirka Hradiště1
Grilovač Vstiš1
Blesk Hnízdo1